maszkowo
ul Maszkowo
Nr oferty: 4402209
Powierzchnia: 6300.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Atrakcyjna działka o powierzchni 6300 m2 położona w podkoszalińskiej miejscowości Maszkowo koło Koszalina.  Na nieruchomości obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Części działki, ok. 1800 m2, to teren przeznaczony pod uprawy rolne (R), część, ok. 44 ary - teren przeznaczony pod hodowlę zwierząt do roku 2000 r a około 140 m2 to las. Wyłaczenie części działki spod produkcji rolnej daje możliwość jej zabudowania. Na gruntach o podobnym przeznaczeniu w MPZP powstały budynki mieszkalne. Przy nieruchomości przebiega utwardzona droga z płyt betonowych. 

Zdecydowany walor tej nieruchomości to jej ukształtowanie. Różnica poziomów na działce to ponad 3,5 z tym, że na początku dzaiłki jest najwyższy punk. Później delikatnie się obniżą by za za chwilę znowu się wznieść. Na delikatnym wyniesieniu, moim zdaniem, jest najlepsze miejsce na usadowienie domostwa. A kawałek dalej mamy mocniejszy spadek, który kończy się przy przepływającym strumieniu. Przy odrobinie chęci może to być wyjątkowa i niepowtarzalna nieruchomość. 

Media:

- energia elektryczna - w granicy działki

- woda - sieć gminna - w granicy działki

- kanalizacja - brak w miejscowość - na tak dużej działce idealnie sprawdzi się oczyszczalnia biologiczna

- gaz - brak w miejscowości - możliwość zamontowania instalacji ze zbiornikiem zewnętrznym

Maszkowo to urocza miejscowość oddzielona od Koszalina pasmem Góry Chełmskiej. Większość domostw położonych w otoczeniu lasu sosnowego. 

ODLEGŁOŚCI: 

- Koszalin - 5 km do Rokosowa i 8 km do centrum miasta

- Mielno - 20 km

- Łazy - 23 km

- Darłowo - 37 km

Chcesz zamieszkać blisko natury? To miejsce jest zdecydowanie dla Ciebie!

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825. 


Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook