manowo
ul Lubiatowska
Nr oferty: 2701822
Powierzchnia: 900.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Oferta nieruchomości w Manowie przy ul. Lubiatowskiej to działka gruntu o powierzchni 900 m2. Kształt działki jest nieregularny, zbliżony do trapezu, o wymiarach 40 metrów na 23 metry. Aktualnie brak planu zagospodarowania terenu, jednakże na podstawie sąsiedniej zabudowy jest możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, umożliwiającej budowę domu jednorodzinnego. Działka posiada dostęp do mediów, takich jak GAZ, PRĄD, WODA, I KANALIZACJA, są one dostępne w drodze przy działce. Nieruchomość ta jest doskonałą propozycją dla osób planujących budowę własnego domu, z uwagi na jej atrakcyjną lokalizację oraz potencjał zabudowy jednorodzinnej. Warto zaznaczyć, że oferta ta jest prowadzona przez pośrednika posiadającego licencję zawodową o numerze 9687, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla potencjalnych nabywców. Zainteresowane strony mogą skontaktować się z pośrednikiem w celu uzyskania dodatkowych informacji, omówienia szczegółów dotyczących nieruchomości oraz ewentualnego rozpoczęcia procesu zakupu tej atrakcyjnej działki w Manowie.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Daria

Tel. 696 675 291

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook