manowo
ul Kalinowa
Nr oferty: 1904649
Powierzchnia: 1034.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Działka budowlana w Manowie na Os. domów jednorodzinnych

Marzysz o domku w spokojnej okolicy z widokiem na las i łąki a jednocześnie w pobliżu miasta?

Znaleźliśmy Twoje miejsce na ziemi – w miejscowości w Manowie, na nowo wybudowanym osiedlu domków jednorodzinnych, które nie tworzą zwartej zabudowy i dają poczucie komfortu.
Prezentujemy Państwu działkę budowlaną przy ul. Kalinowej - nr 216/2 obr. 0065 o pow. 1034m2.

Media: gaz - na granicy działki, prąd - na granicy działki, woda - na granicy działki , szambo.

Drogi dojazdowe do nieruchomości ul. Brzozowa , ul. Sezamkowa  oraz ul. Kalinowa. Na wymienionych drogach gminnych zostanie położona nawierzchnia asfaltowa. Została podpisana umowa na realizacje tego zamierzenia ( wg. oświadczenia UG Manowo). Planowane zakończenie - 2024 rok.

Sąsiedztwo:

Sąsiednie działki zostały zabudowane wolnostojącymi domami jednorodzinnymi na podstawie warunków zabudowy.

Udogodnienia:

W Manowie znajduje się poczta, Kościół, przedszkole, biblioteka, stadion, park, przychodnia lekarska, szkoła podstawowa, market DINO oraz dwa sklepy spożywcze. Tereny rekreacyjne: boisko, plac zabaw, ścieżki rowerowe, ścieżki piesze, ścieżki konne, trasy Nordic Waking, przystanek Koszalińskiej kolejki wąskotorowej , naturalne kąpielisko nad jeziorem w m. Wyszebórz. Z dala od miejskiego zgiełku. Czyste powietrze.

Komunikacja:

Z Manowa do Koszalina można szybko dojechać drogą krajową nr 11. Z Manowa do Koszalina jest tylko 9 km, czyli ok 10-15 minut samochodem.

Busy - kursujące co 20 -30 min

Odległości:

Koszalin - 6 km

Mielno - 24,5 km

Opiekun oferty Lic. 28742


Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook