koszalin
ul Jamno
Nr oferty: 69047
Powierzchnia: 3201.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Koszalinie na osiedlu Jamno.

Duża i foremna działka zlokalizowana w zacisznej i spokojnej okolicy, nieopodal przystani Jamno (ok. 1 km) oraz morza Bałtyckiego (ok. 4 km w linii prostej).

Działka o powierzchni 3201 m2 oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego jako 26f.MN.02 i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wolnostojącą.

Teren równy, płaski, z korzystnymi warunkami geologicznymi. W ewidencji gruntów i budynków oznaczony jako grunty orne klasy IIIb.

Dojazd do działki drogą gminną.

Media:

- sieć kanalizacyjna – BRAK – zbiornik bezodpływowy (szambo) jako rozwiązanie tymczasowe do czasu uzbrojenia terenu w sieć kanalizacyjną

- sieć wodociągowa – BRAK – własne ujęcie wody (studnia) – do czasu wybudowania zbiorczego systemu zaopatrzenia w wodę lub rozbudowa istniejącej sieci wodociągowej

- sieć gazowa – w drodze gminnej

Rewelacyjne położenie, z dala od gwarnej zabudowy jednak z dostępem do komunikacji miejskiej – tuż przy głównej drodze znajduje się przystanek autobusowy linii nr 1.

Bez wątpienia jest to miejsce z gwarancją spokoju i komfortu wypoczynku.


Zapraszamy na krótką prezentację działki

https://youtu.be/_gMnjl9L8gA

 

Kupując działkę chcesz od razu zacząć cały proces budowlany?? A może chciałbyś ją podzielić??

Polecamy się!! Pomożemy w całym przebiegu inwestycji. Świadczymy kompleksową obsługę geodezyjną jak również usługi prowadzące do wydania decyzji pozwolenia na budowę. Zapraszamy do kontaktu!

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook