koszalin
ul Dzierżęcińska
Nr oferty: 3402873
Powierzchnia: 1301.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

REZERWACJA !

Działka o pow. 1.300m2 usytuowana na Os. Dzierżęcino!

Ogólnie:

Idealna dla osób szukających ciszy i spokoju a jednocześnie bliskości miasta.

Działka w kształcie prostokąta, teren płaski. Działka ma dostęp do drogi publicznej poprzez ustanowioną służebność przejazdu przez inną działkę.

Przeznaczenie:

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka położona w obrębie ewidencyjnym 0045, oznaczona symbolem 58MN  przeznaczona jest pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o ograniczonej możliwości wydzielenia lokalu użytkowego stanowiącego maksymalnie 20% powierzchni całości budynku. Powierzchnia zabudowy do 30%, pow. biologicznie czynna- min 50% zabudowy, dach dwu- lub wielospadowy, kąt nachylenia połaci od 25st do 45st .

Media:

- woda, prąd, gaz ok 110m od działki, brak kanalizacji.

Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.

Lokalizacja:

Nieruchomość położona jest w południowo-wschodniej części Koszalina na osiedlu budynków jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej i szeregowej. Do centrum miasta jest 5km, można dostać się stąd korzystając z MZK Koszalin- miejskiej lini autobusowej nr 12. Najbliższa okolica jest bardzo spokojna, sąsiedztwo jest bez uciążliwości. To idealne miejsce na mieszkanie w mieście w zielonej okolicy z dobrą komunikacją, a jednocześnie z dala od tłumów.

Umów się na oglądanie !!Oglądanie z pośrednikiem. (lic. Zaw. nr 11917) Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art.66 KC

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook