koszalin
ul Połczyńska
Nr oferty: 3402168
Powierzchnia: 13200.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Atrakcyjna działka o powierzchni 13. 200m2, zlokalizowana na skrzyżowaniu dróg Połczyńskiej i Złotych Kłosów.

W obrębie położonej działki występuje zabudowa domków jednorodzinnych i bliźniaków oraz obiekty usługowe. Teren płaski, odgrodzony rzędem drzew od głównej drogi oraz częściowo porośnięty krzewami. Parcela w kształcie trójkąta. Znakomity dojazd - drogą asfaltową, wjazd na działkę z ulicy Złotych Kłosów.

Działka obecnie 

Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego jest oznaczona symbolem S.06a.MW/MN, o poniżyszych kierunkach rozwoju:

  • Funkcja dominująca: mieszkaniowa w zabudowie wielorodzinnej i jednorodzinnej inwestycyjnej,

  • Funkacje uzupełniające: usługi ponadpodstawowe oraz typu podstawowego, obsługa komunikacji w pasie szerokości do 100m wzdłuż ulicy Połczyńskiej.

oraz symbolem 009.KD.Z, o kierunkach rozwoju:

  • Funkcja dominująca: ulica zbiorcza

Media: woda, prąd, gaz usytuowane przy granicy działki.

Działka ta stanowi doskonałą inwestycję dla dewelopera, gdyż w oparciu o sąsiedztwo można starać się o warunki zabudowy na domy jednorodzinne wolnostojące, bliźniaki lub szeregówki.

W 2010r złożony został wniosek o budowę 67 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.


Oglądanie tylko z Pośrednikiem. ( nr. lic. Zaw. 11917 ) Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art. 66 KC

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Magdalena

Tel. 664 567 563

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook