konikowo
ul Konikowo
Nr oferty: 0901118
Powierzchnia: 871.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

KONIKOWO- działka  o pow. 871m2 wraz z udziałem 1/12 w drodze wewnętrznej dojazdowej o pow. 1.946mm2

Przed podziałem na teren  objęty działką została wydana decyzja o warunkach zabudowy  inwestycji polegającej na budowie czterech budynków  mieszkalnych jednorodzinnych  wraz z infrastrukturą techniczną:

1) wielkość powierzchni zabudowy do powierzchni działki  do25%

2)szerokość elewacji frontowej do 15m

3)wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej (do gzymsu, attyki lub okapu) do 4m

4)wysokość zabudowy do 9m

5)dach dwu lub wielospadowy o równych kątach nachylenia połaci dachowych

6)powierzchnia biologicznie czynna min 30% powierzchni działki

Teren  płaski, suchy, porośnięty trawą . 

Działka nie jest objęta  miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.  W wypisie z rejestru gruntów teren oznaczony jako  RIVa- 871m2.

Dobry dojazd do działki,  drogą gminną  oraz wewnętrzną drogą gruntową.  Nieruchomość  idealna  dla osób poszukujących swojego miejsca  poza  miastem, kompletna cisza i spokój.

Media:   gaz przy granicy działki, energia elektryczna w drodze wewnętrznej, woda  z indywidualnych ujęć, odprowadzenie ścieków  do zbiorników bezodpływowych lub biologicznych oczyszczalni. 

Polecamy i zapraszamy do obejrzenia  nieruchomości!

Wszelkie pytania, chęć obejrzenia działki lub zapoznania się z dokumentacją (komplet w biurze) proszę kierować do Pośrednika prowadzącego sprzedaż.
Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook