kępa świeszyńska
ul Kępa Świeszyńska
Nr oferty: 2701604
Powierzchnia: 1000.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Działka położone w miejscowości Kępa Świeszyńska gmina Świeszyno. Działki znajdują się w odległości 750 metrów do urzędu gminy. Dojazd do działek droga asfaltową. Nabywca nabywa również udział w drodze wewnętrznej prowadzącej już bezpośrednio do działek. Dostępne sieci w drodze asfaltowej to kanalizacja, woda oraz energia elektryczna. Gaz obecnie projektowany. Możliwości przyłączenia do uzgodnienia z gestorami sieci. Działka znajduję się na delikatnym wzniesieniu względem terenów przyległych. W odległości do 1 km znajdują się sklepy, przystanek autobusowy. W przyległej okolicy powstają nowe domy jednorodzinne, zapraszamy do oględzin. Dziaka znajduje się na wysokości adresu Kępa Świeszyńska 10. Dojazd w miejscowości Świeszyno skręcamy w kierunku m. Bagno i kierując się w lewą stronę po około 500 metrach działki znajdują się po prawej stronie drogi asfaltowej.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook