1 030 000 PLN

sucha koszalińska
ul Lipowa
Nr oferty: 0901226
Powierzchnia: 160.00 m2
Liczba pokoi: 4
Pow. działki: 9500.00 m2
Rok budowy: 1935
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

SUCHA KOSZALIŃSKA gmina Sianów- piękne miejsce w pasie nadmorskim, do sprzedaży klimatyczny dom, budynki gospodarcze i działka  o łącznym obszarze 9.500m2

Miejscowość bardzo dobrze skomunikowana: bardzo dobry dojazd do Koszalina-odległość 12km, do Sianowa 5km, do  Jeziora Jamno tylko 4km,  nad morze Bałtyckie do Łaz ok. 10km, piękna okolica, czyste powietrze, czysta woda, lasy, ścieżki rowerowe.


Idealna oferta nieruchomości dla osób poszukujących domu  poza miastem,  ciszy, spokoju i prywatności, jednocześnie blisko jeziora i morza, a także doskonałe miejsce do prowadzenia działalności agroturystycznej  lub jakiejkolwiek innej, wykorzystującej potencjał gruntu, np. stadnina koni, sadownictwo, uprawa borówki.


Nieruchomość składa się z dwóch działek:

1) działka o pow. 3.200m2   zabudowana domem mieszkalnym, parterowym ze strychem o powierzchni użytkowej ok. 160m2 oraz  z zabudowaniami gospodarczymi

2) działka niezabudowana o pow. 6.300m2 położona bezpośrednio od strony ogrodu  za domem, na górce, z której rozpościera się przepiękna panorama na całą okolicę.


Standard techniczny domu –  dobry do zamieszkania, cegła,  po remoncie dachu, elewacji, wymienione okna okna PCV,  strych wolna przestrzeń do ewentualnej adaptacji.


Rozkład pomieszczeń:

I kondygnacja :   dwa  wejścia do budynku (jedno od frontu domu, drugie od ogrodu), salon, 3 sypialnie, 2 kuchnie, łazienka, dwa przedpokoje. 

II strych -wolna przestrzeń


OGRZEWANIE :  dwa niezależne źródła centralnego ogrzewania  piec z zasobnikiem oraz kominek w salonie, w jednym pokoju dodatkowo zachowany stary piec kaflowy

MEDIA: dom wyposażony w  instalację elektryczną, wodną, kanalizację, gaz -butla. Dach - dachówka blaszana


Posesja częściowo ogrodzona, piękna, duża działka,  w części porośnięta drzewami, w ogrodzie drzewami owocowymi(stare, szlachetne odmiany jabłoni, orzechy) oraz  trawą.


Na posesji znajdują się również murowane  budynki gospodarcze  z czerwonej cegły o pow. ok 250m2. 

Bardzo dobry dojazd do posesji - nowa, kompletnie wyremontowana  droga gminna.


Zapraszamy na prezentację nieruchomości   - wyłącznie w obecności Pośrednika, po umówieniu terminu.


Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Daria

Tel. 696675291

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook