995 000 PLN

stare bielice
ul Bałtycka
Nr oferty: 5001282
Powierzchnia: 282.00 m2
Liczba pokoi: 5
Pow. działki: 876.00 m2
Rok budowy: 1986
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Polecamy wolnostojący dom z możliwościami, położony przy głównej asfaltowej drodze w Starych Bielicach, przy ulicy Bałtyckiej.


Jest to idealna propozycja dla wielopokoleniowej rodziny bądź dla tych, którzy chcieliby w jednym miejscu mieszkać i pracować albo czerpać pożytki z wynajmu.


Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch budynków, położonych na 2-óch działkach o łącznej powierzchni 876 m2.


Budynek mieszkalny, wybudowany w 1986 roku o powierzchni użytkowej ok. 185 m2, składający się z 3-ech kondygnacji :


- Przyziemia z niezależnym wejściem z zewnątrz, bądź przez wspólną klatkę schodową. Znajdują się tu 2 pokoje, korytarz, kuchnia z łazienką oraz osobne wc. Na tym poziomie mieści się również jednostanowiskowy garaż, kotłownia i pomieszczenie gospodarcze pod schodami. Z racji układu i położenia może to być niezależne mieszkanie dla kogoś z rodziny bądź na wynajem albo siedziba firmy i biuro.


- Piętra, na które wchodzimy przez piękną klatkę schodową. Mieści się tu przedpokój z dużą szafą w zabudowie, przestronna kuchnia, po niedawnym remoncie oraz duży salon z przejściem do kolejnego pokoju. Ten poziom pierwotnie obejmował 3 pokoje z niezależnym wejściem do każdego z pomieszczeń z przedpokoju. Istnieje możliwość powrotu do poprzedniego układu poprzez postawienie dwóch ścianek działowych. Z salonu wyjście na balkon, położony od słonecznej, południowej strony.

- Poddasza, na które również wchodzimy przez wspólną klatkę schodową. Znajdują się tu 3 pomieszczenia i długi, otwarty przedpokój. Na tym poziomie można zaadaptować 2-pokojowe mieszkanie dla kogoś z rodziny bądź na wynajem.


Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymagający żadnych nakładów finansowych. Wybudowany z pustaka żużlowego wypełnionego pianką, ocieplonego 5 cm styropianem. Na dachu blachodachówka, okna PCV.

Budynek wyposażony w 3 formy ogrzewania, gazowe poprzez roczny kocioł dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem wody Saunier Duval, etażowe na węgiel po przełączeniu z gazowego oraz tradycyjny kominek umiejscowiony w salonie. Wszystkie media gminne.


Na działce znajduje się również murowany budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej ok. 100 m2, wybudowany w 1986 i rozbudowany w 1992 r. Budynek obecnie przystosowany pod obsługę samochodów wraz z zapleczem socjalnym i pomieszczeniami techniczno-magazynowymi. Zaplecze socjalne ogrzewane za pomocą tradycyjnego kominka z rozprowadzeniem ciepła do pomieszczenia głównego.

Pomieszczenie główne pomieści 4 samochody i wyposażone jest w myjkę ciśnieniową oraz odpływ wody. Wysokość w najwyższym punkcie ok. 5 m.

Z racji wielkości i wysokości pomieszczenia budynek może zostać przystosowany do prowadzenie wszelkiej, nieuciążliwej działalności.


Działka bardzo ładnie zagospodarowana, chroniąca przed wzrokiem sąsiadów. Znajduje się tu altana, wędzarnia z grillem oraz liczne, bardzo oryginalne nasadzenia. Z części działki wygospodarowano parking dla samochodów i klientów z racji prowadzonej tu kiedyś działalności więc istnieje możliwość przesunięcia ogrodzenia celem jej powiększenia.


Podatek od nieruchomości 1185 zł rocznie.


Prezentowana nieruchomość jest niezwykle funkcjonalna ! Idealna dla wielopokoleniowej rodziny chcącej mieszkać wspólnie, a jednocześnie niezależnie oraz osób szukających miejsca na prowadzenie własnej, nieuciążliwej działalności gospodarczej.


Tego typu nieruchomości to rzadkość na rynku więc jeśli tego właśnie szukasz to zapraszamy na prezentację !


Oferta na wyłączność. Oglądanie w obecności Pośrednika po uprzednim uzgodnieniu terminu.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Daria

Tel. 696675291

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook