1 170 000 PLN

stare bielice
ul Akacjowa
Nr oferty: 4402519
Powierzchnia: 189.60 m2
Liczba pokoi: 6
Pow. działki: 1921.00 m2
Rok budowy: 2008
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Dom jednorodzinny na dużej, zagospodarowanej działce, Stare Bielice k. Koszalina.  Dom o pow. użytkowej 162,90 m2 składający się z 6-ciu pokoi + salon posadowiony na dużej, ponad 19 arowej działce. Na parterze mamy salon z jadalnią, kuchnię, 3 pokoje, przedpokój, garaż dwustanowiskowy. Na piętrze mamy 3 pokoje, garderobę łazienkę. 

Nieruchomość oprócz budynku mieszkalnego zawiera również dwustanowiskowy garaż, szklarnię, budynek techniczny, wiatę na śmieci. Każda część nieruchomości jest przemyślana i wykonana z dużą starannością.

Nieruchomość zbudowana z dużą starannością pod własne potrzeby. Zdecydowanym atutem jest rozkład działki, na której mamy do dyspozycji obszary takie jak:

- część rekreacyjna, obsiana trawą - idealne miejsce do zabawy dla dzieci

- część grilowa, fragment działki z wiatą, stołem i ławkami

- część warzywna, dobrze utrzymany ogród warzywny sprawia, że dwuosobowa rodzina jest samowystarczalna.

Na działce jest sporo drzew owocowych dających przepyszne owoce. 

- W bryle budynku znajduje się dwustanowiskowy garaż. Mamy tu także osobny budynek garażowy z dwoma stanowiskami garażowymi oraz poddaszem. Ze względu na swoje usytuowanie i rozmieszczenie i budynek idealnie nadaje się np. na siedzibę firmy.

Nieruchomość położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Starych Bielicach koło Koszalina w pobliżu drogi S11. Na wysokości tego osiedla droga przebiega poniżej gruntu dzięki czemu drogi na osiedlu jest cicho i przytulnie. Łatwy i szybki dojazd do centrum Koszalina zapewnia droga krajowa 6 (wjazd do Koszalina ulicą Szczecińską) oraz wiadukt nad S11 (dojazd przez Strefę Ekonomiczną). Ten drugi wjazd pozwala dostać się do centrum oraz na osiedle Przylesie w czasie ok. 10 minut. 

Łatwy mamy stąd również dojazd do miejscowości nadmorskich: ok. 15 minut samochodem do Mielna czy do Sarbinowa. 

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825. 
Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Magdalena

Tel. 664 567 563

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook