279 000 PLN

sianow
ul Wierciszewo
Nr oferty: 5001092
Powierzchnia: 120.00 m2
Liczba pokoi: 4
Pow. działki: 1600.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Prezentujemy dom, położony w cichej i spokojnej miejscowości Wierciszewo, w gminie Sianów.

Wierciszewo to miejscowość oddalona ok. 7 km od Sianowa, 16 km od Koszalina, 20 km od Darłowa, licząca ponad 300 mieszkańców, położona wśród łąk i lasów. W odległości około 8 km znajduje się Jezioro Bukowe.

Dom o powierzchni użytkowej ok. 120 m2, w tym powierzchni parteru ok. 80 m2 i poddasza ok. 40 m2 do własnej adaptacji.

W skład wchodzą 4 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta. Wchodząc do domu mamy przedpokój, skąd po prawej i po lewej stronie mamy wejścia do dwóch pokoi. Na wprost przejście do dalszej części domu, w której po prawej stronie jest kotłownia, pokój, łazienka, toaleta. Po lewej stronie kuchnia z przejściem do pokoju. W centralnej części domu umiejscowione są drewniane schody prowadzące na niezagospodarowane poddasze.

Ogrzewanie etażowe na węgiel i drewno. Okna PCV. Dom w stanie do generalnego remontu. Woda z sieci gminnej, kanalizacja (szambo).

Działka o projektowanej powierzchni ok. 1600 m2, na której oprócz domu mieści się budynek gospodarczy o powierzchni ok. 80 m2. W budynku znajdują się 3 pomieszczenia, garaż oraz poddasze. Budynek stanowi świetną alternatywe dla kogoś, kto prowadzi własną dzialalność i chciałby go przystosować pod własne potrzeby.

Istnieje możliwość kupienia sąsiednich działem działki o powierzchni ok. 4800 m2 celem powiększenia nieruchomości.

Oferta na wyłączność. Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Pośrednikiem.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook