360 000 PLN

powiat koszaliński
ul Gmina Manowo
Nr oferty: 4402785
Powierzchnia: 80.00 m2
Liczba pokoi: 3
Pow. działki: 983.00 m2
Rok budowy: 1930
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Dom bliźniak w otoczeniu lasu - 80 m2, 3 pokoje, gmina Manowo, 35 km od morza.

Budynek przedwojenny, gruntownie wyremontowany kilka lat temu. Zmieniono pokrycie dachowe oraz wykonano nową elewację z ociepleniem. Wymienione zostały okna i drzwi.

Na parterze mamy do dyspozycji salon z kuchnią (oddzielone ścianą ażurową) oraz łazienkę i osobne WC z prysznicem. Na piętrze mamy 2 pokoje. Jeden z nich posiada dużą garderobę, którą również można użytkować jako oddzielny pokój.

Przed wejściem do budynku mamy do dyspozycji werandę. Wygodne miejsce na poranną kawę czy wieczorną lampkę wina.

Oprócz budynku mieszkalnego nieruchomość posiada zabudowania gospodarcze. W jednym z nich mamy kuchnię letnią. Oprócz tego jest tu garaż oraz szopy służące obecnie przede wszystkim do składowania drewna opałowego.

Ogrzewanie budynku z kominka z rozprowadzeniem ciepła do kuchni i pokoi na piętrze.

Budynki posadowione na działce o powierzchni prawie 1000 m2.

Nieruchomość bezpośrednio przylega do lasu.

Doskonała lokalizacja dla miłośników morza i natury

Zdecydowanym atutem nieruchomości jest jej położenie. Urokliwa miejscowość jest usytuowana w centrum lasu. Mieszka tu na stałe tylko siedem rodzin. Oprócz rozległych lasów w promieniu kilku kilometrów mamy dostępne również jeziora i rzekę Radew. Okolice to istny raj dla wędkarzy, grzybiarzy czy zbieraczy runa leśnego. Droga leśna, utwardzona (3 km) prowadzi do DK11 a do węzła Koszalin Południe na drodze S11 wynosi zaledwie około 7 km, co pozwala na szybki i łatwy dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych. Dzięki temu możesz w ciągu 25 minut dotrzeć na plażę do Mielna lub w ciągu 35 minut do Kołobrzegu.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook