790 000 PLN

nowe bielice
ul Klonowa
Nr oferty: 5001344
Powierzchnia: 287.00 m2
Liczba pokoi: 5
Pow. działki: 2900.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Polecamy wolnostojący dom z warsztatem położony przy ul. Klonowej w Nowych Bielicach.


Idealna propozycja dla tych, którzy chcieliby w jednym miejscu mieszkać i pracować albo czerpać pożytki z najmu.


Działka o powierzchni 2900 m2 zabudowana dwoma budynkami :


 * Przedwojennym budynkiem mieszkalnym, po rozbudowie w latach 80-tych o powierzchni użytkowej ok. 145 m2.


Do budynku wchodzimy przez drewnianą werandę i z przedpokoju mamy niezależne wejście do każdego z pomieszczeń. Na parterze mieści się salon, kuchnia, łazienka z oknem, kotłownia z pralnią, sypialnia i duży salon. Na poddasze prowadzą drewniane schody z przedpokoju. Mieszczą się tu 3 pokoje, w tym dwa z garderobą oraz liczne szafy w zabudowanych skosach.


Budynek ogrzewany poprzez kocioł 2-funkcyjny gazowy, dodatkowo kominek tradycyjny w salonie. Budynek w dobrym stanie technicznym, poza pokryciem dachowym (eternit). W budynku i warsztacie instalacja alarmowa. Sypialnia na poddaszu klimatyzowana.


* Budynkiem gospodarczym (warsztatem), który również został rozbudowany w latach 80-tych o powierzchni użytkowej ok. 142 m2.


Budynek składa się z jednego głównego pomieszczenia na 2 duże pojazdy, wyposażonego w kanał. Dodatkowo znajdują się tu 3 pomieszczenia gospodarcze oraz dwa wc. Budynek świetnie się sprawdzi jako mały warsztat, stolarnia, czy lakiernia dla rzemieślnika. Budynek wyposażony w instalację elektryczna i wodną, która wymaga remontu.

Wszystkie media gminne.


Bardzo duża działka o powierzchni 2900 m2, chroniąca przed wzrokiem sąsiadów. Działka porośnięta kilkoma brzozami, które zapewnią cień w upalny dzień i nadają temu miejscu sielskiego klimatu. Na działce znajduje się również szopa na drewno do kominka oraz studnia z darmową, wodą ogrodową.


Podatek od nieruchomości 2907 zł rocznie, w tym 145 zł za budynek mieszkalny, 1167 zł za budynek gospodarczy i 1595 zł za działkę.


Prezentowana nieruchomość jest niezwykle funkcjonalna ! Idealna dla osób szukających miejsca na prowadzenie własnej, nieuciążliwej działalności gospodarczej bądź dla rodziny wielopokoleniowej, ponieważ budynek gospodarczy można zaadaptować na mieszkalny,


Tego typu nieruchomości to rzadkość na rynku więc jeśli tego właśnie szukasz to zapraszamy na prezentację !


Oferta na wyłączność. Oglądanie w obecności Pośrednika po uprzednim uzgodnieniu terminu.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Daria

Tel. 696 675 291

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook