#dom
#sprzedaż
724 900 PLN

niekłonice
ul Niekłonice
Nr oferty: 401696
Powierzchnia: 160 m2
Liczba pokoi: 5
Pow. działki: 877 m2
Rok budowy: 2011
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Bardzo ładny i funkcjonalny dom jednorodzinny wolno stojący w Niekłonicach, domu budowany dla siebie na wiele lat z myślą o komforcie, wygodnymi rodzinnym stylu życia.

Dom wybudowany na działce o powierzchni 877 m2, front budynku od strony północno- wschodniej, taras i ogród wychodzą na południową – zachodnią stronę działki, idealnie zorientowany względem kierunków świata. Budynek umiejscowiony od strony północno wschodniej, dzięki czemu wygospodarowano dużą powierzchnię na rozległy trawnik, miejsce na taras (grillowanie) oraz mały ogródek owocowo (maliny) – warzywny.

Wielką zaletą tego domu jest jego energooszczędności, ściany z porothermu ocieplone 20 cm styropianem, dach ocieplony 20 cm wełny mineralnej, pokryty dobrej jakości dachówką ceramiczną. Dom jest ekologiczny, ogrzewanie i ciepła w domu z pomy ciepła (typ gruntowy), dzięki czemu są bardzo niskie koszty podgrzania wody i ogrzewania domu zimą (koszt ogrzania domu w zimie to ok. 300 zł miesięcznie). Woda jest ze studni, kanalizacji gminna, woda opadowa rozprowadzona po działce, energia elektryczna, brak gazu.

Dom wyposażony jest w instalację odgromową. Zainstalowany jest również odkurzacz centralny, z funkcją miotełełek w kuchni oraz przedpokoju.

Od frontu liczne i zadbane nasadzenia (drzewa i krzewy ozdobne), które tworzą bardzo gustowną barierę oddzielającą podwórze domu od ulicy. Brama oraz ogrodzenie od frontu stalowe, brama z napędem elektrycznym.

Dom składa się z:

Parter: duży wiatrołap z szafą w zabudowie, przestrzenny salon z kominkiem (ma grawitacyjne wywiewy w salonie oraz na piętrze w jednym pokoju i korytarzu), z salonu wyjście drzwiami balkonowymi na taras oraz ogród, aneks kuchenny (z poręczną spiżarką np. na przetwory, wszystkie meble i sprzęty kuchenne w cenie domu) ; pokój gościnny (lub biuro) oraz duża łazienka z WC (prysznic, umywalka, muszla oraz szafa w zabudowie w której znajduje się pralka)

Na piętro prowadzą drewniane podświetlane schody: Dwie duże sypialnie (na podłogach panele, ściany malowane) oraz sypialnia z dużą garderobą ( w garderobie szafy wykonane pod wymiar) Na piętrze znajduje się duża łazienka z wc (wanna, muszla, umywalka z szafką)

W bryle budynku znajduje się garaż o powierzchni 26 m2, nad garażem jest bardzo praktyczny stryszek na opony samochodowe oraz meble ogrodowe. Brama w garażu elektryczna. Jest t zadbany dom w którym czuje się ciepłą, rodzinna atmosferę.

Oglądanie domu z Pośrednikiem nr lic. Zaw. 14825.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Tomasz

Tel. 535 250 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Facebook