1 650 000 PLN

łeba
ul Nadmorska
Nr oferty: 3701332
Powierzchnia: 210.00 m2
Liczba pokoi: 12
Pow. działki: 509.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Łeba zaprasza nowego mieszkańca !!!

Nieruchomość nad morzem !!!!!

Kochasz plażę i Morze Bałtyckie?!!!

To miejsce może być Twoje!!!!

Zapraszamy na prezentację nietuzinkowej nieruchomości w nadmorskiej miejscowości Łeba.

Rewelacyjne położenie Łeby nad Morzem Bałtyckim, pomiędzy dwoma jeziorami (Łebsko i Sarbsko) i przepływającą przez Łebę rzeką z pobliską „polską pustynią” i najbardziej popularną Wydmą Łącką to główny cel wielu turystów zwiedzających polskie nadbrzeże. To tu mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w północnej części Łeby, zaledwie 200m od brzegu morza, gdzie jego szum może budzić Państwa rano i usypiać wieczorem.

Przy ulicy Nadmorskiej (to pierwsza ulica od morza) zlokalizowana jest działka na której posadowiony jest budynek mieszkalny wraz z budynkiem pomocniczym oferowany do sprzedaży.

Działka własnościowa o powierzchni 509m2

Budynek mieszkalny wolnostojący o powierzchni zabudowy 83m2 to między innymi: 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze oraz 6 pokoi z łazienkami (przyziemie i I piętro), dodatkowo niewielka przestrzeń wspólna i klatka schodowa. Budynek pomocniczy zaadoptowany na kolejne 6 pokoi z łazienkami. 6 pokoi - 4 osobowych pozostałe jednołóżkowe. W dwóch apartamentach loggie. Obecnie nieruchomość wykorzystywana pod wynajem pokoi tylko w okresie wakacji, istnieje możliwość aktywowania okresu zarabiania od początku maja do końca października kiedy Łeba tętni życiem turystycznym.

Powierzchnia budynku mieszkalnego oraz budynku dodatkowego łącznie wynosi około 300m2 pod działalność usługową z mieszkaniem. 

Nieruchomość ogrodzona, na terenie posesji zadaszona wiata, miejsca parkingowe dla gości.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest położenie przy ulicy Nadmorskiej w drugiej linii zabudowy co w okresie wzmożonej intensywności turystycznej wzdłuż ulicy daje komfort wypoczynku.

Dom może służyć zarówno dla wielodzietnej rodziny jak też pozostać przedmiotem wynajmu, można przystosować nieruchomość pod wynajem całoroczny. ( Łeba i okolice to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, które w najbliższym czasie zostaną mocno doinwestowane)

Podatek od nieruchomości roczny obejmuje okres wakacyjny wykorzystywany na cele zarobkowe: 1120zł

Media: woda i kanalizacja, prąd ( obecnie wykorzystywany do ogrzewania c.w.u i co) , istnieje możliwość podłączenia gazu ( z ulicy Nadmorskiej).

Nieruchomości wybudowane w technologii  tradycyjnej, okna PCV, na budynku mieszkalnym elewacja z sidingu, dach płaski. W budynku pomocniczym dach dwuspadowy.

Atrakcje na wyciągnięcie ręki: restauracje, plaża wschodnia Łeba z pięknym czystym i drobnym piaskiem, muzea, wystawy, Port Morski Łeba, Latarnia Morska Stilo, Słowiński Park narodowy, Wydma Łącka z ruchomymi piaskami.  Łeba to również idealne  miejsce  do uprawiania sportów, szczególnie windsurfingu, kitesufringu i jazdy konnej. Piękne okolice bogata w szlaki rowerowe infrastruktura wzbogaci życie każdego turysty i mieszkańca. Tu nie ma miejsca na nudę!

Zapraszam do kontaktu, w biurze dostępny raport o terenie, na tym obszarze obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania, symbol 016.MU-tereny zabudowy mieszkaniowo-pensjonatowej i usługowej.

Najbliższe otoczenie to niska zabudowa mieszkalno usługowa z przewagą małych pensjonatów lokali usługowych, kawiarni itp.

Zapraszam na prezentację nieruchomości po wcześniejszym ustaleniu terminu z pośrednikiem!!!

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu
Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook