519 000 PLN

kretomino
ul Południowa
Nr oferty: 2701793
Powierzchnia: 82.64 m2
Liczba pokoi: 5
Piętro: 1
Pow. działki: 216.00 m2
Rok budowy: 2022
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Nowe osiedle POŁUDNIOWA, I ETAP inwestycji położonej w Kretominie przy ul. Południowa/Niezapominajek. Lokalizacja inwestycji dla osób ceniących ciszę i spokój. Ogromną zaletą inwestycji jest WŁASNY OGRÓDEK Z TARASEM W CENIE. Segment mieszkalny o powierzchni 82,64 m2 składa się na parterze z strefy dziennej tj. salonu, kuchni oraz kotłowni z WC. Na piętrze znajdują się część prywatna składająca się z 3 sypialni oraz łazienka z wc. Na ostatniej kondygnacji znajduje się poddasze użytkowe, na które również prowadzą schody betonowe. Możemy tam stworzyć miejsce domowej rozrywki lub sypialnię rodziców. Na inwestycji będzie wykonane zagospodarowanie terenu, łącznie z dojściem do budynków, drogami, miejscami postojowymi, ogrodzeniem z bramą o napędzie sterowanym bezprzewodowo. Wewnątrz osiedla projektowane jest po jednym miejscu postojowym na lokal na ogólno dostępnym terenie zamkniętym. Nowoczesna architektura domów została zaprojektowana tak, aby zapewnić funkcjonalność, komfort i wygodę, jednocześnie z zewnątrz bryła budynku i zagospodarowanie wokół zamknięte w jasną, przejrzystą formę. Budynki wykonane z materiałów budowlanych zapewniających poczucie jakości i trwałości przez lata. Lokale mieszkalne wyposażone są w instalacje elektryczną, domofonową, telewizyjno-radiową, WOD-KAN, oraz centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami i piecem gazowym dwufunkcyjnym. Lokale dodatkowo przystosowane są do montażu ogniw fotowoltaicznych. Planowane zakończenie prac budowlanych na II kwartał 2023 roku. Podana cena nieruchomości zawiera już w sobie podatek VAT.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Magdalena

Tel. 664 567 563

Malwina

Tel. 604 444 456

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook