840 000 PLN

koszalin
ul Księżycowa
Nr oferty: 2104491
Powierzchnia: 277.73 m2
Liczba pokoi: 6
Pow. działki: 251.00 m2
Rok budowy: 1994
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Prezentujemy skrajny dom mieszkalny w Koszalinie przy ulicy Księżycowej, który ma bardzo dużo do zaoferowania swojemu przyszłemu właścicielowi.


Ta nieruchomość to 6 pokojowy dom mieszkalny, 2 mieszkania pod wynajem oraz odrębny z niezależnym wejściem obecnie gabinet lekarski.

To Twoja okazja na zakup domu w dobrej cenie, w którym możesz mieszkać i jednocześnie prowadzić mały dochodowy biznes.


Polecamy bardzo słoneczny skrajny dom w zabudowie szeregowej wybudowany w 1994 roku, położony w poszukiwanej i spokojnej dzielnicy Koszalina - Rokosowo.

 

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Cała ogrodzona posesja położona jest na działce o powierzchni 251m2 i składa się z domu mieszkalnego i dobudowanej części usługowej (gabinet lekarski) o łącznej pow. użytkowej 183,50m2, a powierzchni całkowitej 277,73m2, w skład którego wchodzą następujące pomieszczenia rozmieszczone w systemie co pół piętra:

POZIOM 0: garaż, pomieszczenie gospodarcze z oknem i spiżarnia;

Dodatkowe miejsce postojowe przed garażem oraz 1 przed posesją z boku domu.

POZIOM -1/2:

Część gospodarcza domu – pomieszczenie pod saunę, łazienka gospodarcza – obecnie pralnia, pomieszczenie kotłowni,

Część domu przeznaczona pod wynajem: dwa odrębne mieszkania z aneksami kuchennymi i łazienkami, każde z osobnym niekrępującym wejściem. Mogą działać jako mieszkania do wynajęcia. Do niedawna oba wynajmowane;

POZIOM 1: Tutaj zaczyna się właściwa część domu, w skład tego poziomu wchodzą: wiatrołap, toaleta, kuchnia, salon z kominkiem oraz duży taras;

Na tym poziomie w dobudowanej części znajduje się klimatyzowany gabinet lekarski, poczekalnia oraz wc dla pacjentów. Do gabinetu prowadzi niezależne wejście.

POZIOM 1 i 1/2: 2 sypialnie;

POZIOM 2: duża sypialnia, łazienka, pokój, pokój z oranżerią, duży schowek - pomieszczenie z niskim wejściem.

Dom posiada jeszcze duże poddasze nieużytkowe. W oknach na poziomie najniższym (poza oknami mieszkania pod gabinetem) zainstalowano metalowe kraty, zabezpieczające przed „nieproszonym gościem”.

 

MIESZKAJ I PRACUJ W JEDNYM MIEJSCU.

Nieruchomość pomyślana jest tak, aby prowadzić w niej działalność gospodarczą. Przez kilkanaście ostatnich lat z powodzeniem funkcjonował tutaj gabinet lekarski. Osobne niekrępujące wejście do gabinetu, toaleta, poczekalnia oraz sam gabinet stanowią bardzo dobry układ, aby spokojnie oddać się swojej pracy. Sam gabinet połączony jest z domem osobnym przejściem.                

 

INFORMACJE TECHNICZNE:

Dom mieszkalny ogrzewa kocioł gazowy VAILANT z 2009 roku. Obecni właściciele do podgrzania wody w całym budynku używają niezależnych podgrzewaczy wody (1 umieszczony jest w łazience w części gabinetowej, który obsługuje gabinet, kuchnię oraz mieszkanie pod gabinetem, 2 znajduje się w łazience głównej i obsługuje łazienkę oraz wc na poziomie dodatkowego mieszkania).

Materiał konstrukcyjny: ściany zewnętrzne i konstrukcyjne murowane z cegły, ocieplone styropianem, stropy z płyt OSB, nad poddaszem strop o konstrukcji drewnianej ocieplony, na dachu dwuspadowym dachówka betonowa wymieniona 6 lat temu, stolarka okienna i parapety firmy Drewexim w całym domu (okien nie wymieniano w gabinecie, poczekalni oraz w mieszkaniu pod gabinetem), okna salonu oraz duży taras i nieduży ogród usytuowane są od strony południowo - zachodniej,

Uzbrojenie pełne: media, energia, woda, gaz, kanalizacja.


LOKALIZACJA:

Nieruchomość położona jest na lubianym i bardzo poszukiwanym wśród mieszkańców Koszalina osiedlu domów mieszkalnych.

Tutaj mieszka się bardzo komfortowo. Dojazd do posesji dobrze utrzymaną i zadbaną ulicą z polbruku, bardzo dobra komunikacja z miastem. Blisko dobre markowe sklepy dyskontowe, przedszkole, szpital, szkoła podstawowa.

Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego obszaru leśnego Góra Chełmska.

 

OPŁATY:

Podatek roczny: za grunt - 0,45zł za 1 metr, za część mieszkalną domu - 0,60zł za 1 metr domu oraz za część usługową - 23,90zł za 1 metr powierzchni zgłoszonej pod usługę.

Opłaty za wodę, gaz i prąd płatne według indywidualnego zużycia.

 

Oferta na wyłączność, zapraszamy na prezentację tylko w obecności pośrednika.

Wszystkie zdjęcia widoczne na naszej stronie.

Jeżeli zainteresowała Ciebie ta oferta, zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej.

 

ZAPARSZAMY.

  

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Izabela

Tel. 533 353 210

Piotr

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook