250 000 PLN

klasztorne
ul Klasztorne
Nr oferty: 69080
Powierzchnia: 126.00 m2
Liczba pokoi: 3
Pow. działki: 2534.00 m2
Rok budowy: 1947
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Witaj w miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a śpiew ptaków i szum drzew tworzą harmonijną symfonię natury. Tutaj można odetchnąć pełną piersią i zatopić się w spokojnym rytmie wiejskiego życia.

Na sprzedaż urokliwa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Klasztorne, w gminie Bierzwnik, w powiecie choszczeńskim

Gmina Bierzwnik jest niezwykłym miejscem, w którym można wypocząć, uprawiać sporty i rekreację ze względu na jej naturalne uroki, liczne lasy oraz jeziora otoczone czystym powietrzem, bogatą florą i fauną. Tereny leśne w gminie zajmują ponad 50%. Na jej obszarze znajdują się 2 rezerwaty przyrody: „Rezerwat przyrody Wyspa na Jeziorze Bierzwnik” i rezerwat „Łasko". Rejon ten stanowi raj dla miłośników przyrody ze względu na liczne szlaki turystyczne i dobrze rozwiniętą bazę noclegową zachęcającą turystów do odwiedzenia tego miejsca.

Klasztorne: miejscowość oddalona ok. 5 km od Bierzwnika. Otoczona malowniczymi łąkami, lasami i jeziorami, które przyciągają amatorów wędrówek pieszych i rowerowych oraz miłośników grzybobrania. Leży przy drodze wojewódzkiej nr 160 (Suchań – Miedzichowo), między Bierzwnikiem a Dobiegniewem.

Mapa:

- Gorzów Wlkp. – 53 km

- Szczecin – 110 km

- Poznań – 132 km

- Łódź – 360 km

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, która ma swoisty urok i klimat. Jest to wyjątkowe miejsce, które z pewnością zachwyci wszystkich miłośników spokoju, natury oraz piękna wiejskiego krajobrazu.

Działka o powierzchni 2534 m2 zabudowana domem wolnostojącym wraz z budynkami gospodarczymi. Ta imponująca powierzchnia daje dużo miejsca do realizacji różnych pomysłów. Położona jest przy asfaltowej drodze, co zapewnia łatwy i dogodny dostęp do nieruchomości.

Prezentowany dom został wybudowany w pierwszej połowie XX wieku, metodą tradycyjną. Powierzchnia domu wynosi 126 m2, na którą składają się trzy przestronne pokoje, duża łazienka, kuchnia, dwie spiżarnie i wiatrołap. Strych nieużytkowy, który można zaadaptować na część mieszkalną. Ogrzewanie węglowe (piec w łazience) oraz piec kaflowy w pokoju. Woda oraz kanalizacja z sieci gminnej. W kuchni kuchenka gazowa z butli oraz kuchnia kaflowa. Ciepła woda z pieca węglowego i wężownicy w kuchni kaflowej.

To doskonała okazja dla osób poszukujących cichego i spokojnego miejsca do zamieszkania lub na letni wypoczynek, które pragną uciec od codziennej rutyny i marzą by zrelaksować się w otoczeniu natury.

Istnieje możliwość zakupu dwóch sąsiadujących działek ewidencyjnych wraz z drogą dojazdową o łącznej powierzchni 4891 m2.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Marta

Tel. 575 210 290

Daria

Tel. 696 675 291

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook