Nieruchomości Koszalin - balkony i ogrody cz. 3

W biurach nieruchomości znajdują się często oferty, które mają realne ceny. Na wolnym rynku można znaleźć mieszkania lub domy znacznie droższe od tych, które faktycznie sprzedały się i znalazły nowych właścicieli. Czasami w Internecie znajdują się oferty, które wystawił właściciel w celu znalezienia kupcy. Liczy na to, że cena jaką zaproponował zostanie przez taką osobę zaakceptowana i mieszkanie lub dom zostanie sprzedane powyżej ceny rynkowej za metr kwadratowy w danej lokalizacji.

Biuro nieruchomości w Koszalinie

Różne są motywacje osób wystawiających takie oferty. Czasami nieruchomość została nabyta w drodze spadku, właścicieli jest kilku, kwotą uzyskaną ze sprzedaży musi podzielić się kilka osób. Bywa, że za sprzedane mieszkanie ktoś chce wybudować dom. Liczy na to, że znajdzie się ktoś komu bardzo będzie zależało na lokalizacji mieszkania. Na przykład w tym samym bloku mieszkają starsi rodzice, którymi trzeba się opiekować. Wówczas taki klient może za mieszkanie zapłacić nieco więcej.

Na wartość mieszkania wpływa wiele czynników. Lokalizacja, wykończenie, zadbane powierzchnie przynależne. Dlatego warto o nie zadbać jeżeli zależy nam na uzyskaniu dobrej ceny za sprzedaż nieruchomości. Agenci nieruchomości zatrudnieni w biurze nieruchomości w Koszalinie posiadają doświadczenie w negocjacjach cenowych. Potrafią uczciwie wycenić mieszkanie, biorąc pod uwagę wszystkie istotne czynniki.

Mieszkania w Koszalinie

Z pewnością wtedy żadna ze stron transakcji nie będzie się czuła oszukana. Doświadczenie i dobra znajomość rynku pozwala na określenie prawidłowej wartości mieszkania. W przypadku mieszkań ładnie urządzonych, z pięknymi balkonami i ogrodami cena może odbiegać od cen podobnych mieszkań w okolicy.

Zagospodarowanie dodatkowej przestrzeni może mieć duży wpływ na ostateczną wartość nieruchomości. Szczególnie jeżeli mieszkanie lub dom sprzedawane jest latem. Pośrednicy nieruchomości zachęcają do tego aby takie mieszkania sprzedawać właśnie o tej porze roku. Kiedy kwiaty, zioła, warzywa i inne rośliny pięknie wyglądają.

Facebook