Biuro nieruchomości Koszalin, małe mieszkania cz. 3

Klienci biura nieruchomości w Koszalinie, którym zależy na szybkiej przeprowadzce decydują się na mieszkania z rynku wtórnego. Bez wątpienia nawet jeżeli są urządzone niekoniecznie w naszym stylu, bardzo często od razu można w nich zamieszkać. Z czasem można zaoszczędzić i przeprowadzić generalny remont. Na mieszkania z rynku pierwotnego trzeba długo czekać. Od podpisanie umowy deweloperskiej bardo często mija sporo czasu zanim otrzymamy do niego klucze.

Biuro nieruchomości Koszalin

Mieszkanie w stanie deweloperskim także nie będzie nadawało się od razu do zamieszkania. Konieczne będzie jego wyremontowanie. Położenie gładzi, podłóg, zrobienie łazienki i wyposażenie kuchni. Koszty takiego remontu w małym dwupokojowym mieszkaniu do 50 metrów kwadratowych mogę wynieść od 40 tys. do nawet 100 tysięcy. W zależności w jakim stylu je zaprojektujemy i wykonamy. Czy prace remontowe będzie przeprowadzała ekipa remontowa czy własnymi siłami wykonamy część prac wykończeniowych.

biuro nieruchomości koszalin

Dla młodych osób lepszym rozwiązaniem jest mieszkanie z rynku wtórnego, wykończone i wyposażone. Mieszkania takie dostępne są w biurze nieruchomości w Koszalinie. Szybko i niedużym kosztem można starsze mieszkanie unowocześnić. Płytki ceramiczne można pomalować specjalną farbą do kafli. Odpowiednio zastosowana i wykonana może poprawić dość znacznie wygląd łazienki i kuchni. Na podłodze możemy położyć modne od niedawna panele winylowe, wodoodporne i wytrzymałe.

Mieszkania w Koszalinie

Z dużej ilości wzorów i kolorów można wybrać takie, które doskonale sprawdzą się w łazience i w kuchni. W biurze nieruchomości w Koszalinie pojawiają się oferty mieszkań z lat 80 i 90, w których unowocześniono wnętrza. Wykorzystano do dlatego nowoczesne farby i panele. Mieszkania po takim remoncie wyglądają dużo ładniej.

Z czasem zapewne można w nich zrobić gruntowny remont, zdjąć kafle i terakotę, boazerię z przedpokoju. Do tego czasu warto wykonać drobne prace poprawiające wygląd. W ładnym mieszkaniu zapewne zdecydowanie przyjemniej mieszkać. Z pewnością koszt generalnego remontu jest dość wysoki, dlatego warto odłożyć go w czasie. W tym czasie zaoszczędzić środki i przygotować się na niego.

Facebook