Biuro nieruchomości Koszalin, małe mieszkania cz. 2

Mieszkania małe, kawalerki i dwupokojowe sprzedawane przez biuro nieruchomości w Koszalinie w porównaniu z mieszkaniami dużymi szybko znajdują nowych właścicieli. Bardzo często są urządzone i nie wymagają znacznych nakładów finansowych. Można w nich od razu zamieszkać. Różnią się pod względem stylu i wyposażenia. Biura nieruchomości w Koszalinie najszybciej sprzedają mieszkania zadbane i ładnie wykończone.

Agencja nieruchomości Koszalin

Mieszkania do remontu można kupić w niższej cenie. Najwyższe koszty remontu generują najczęściej kuchnia i łazienka. Położenie kafli lub gresu w łazience, zamontowanie białego sprzętu i mebli może kosztować od 7 do nawet 12 tysięcy. Remont kuchni może trwać kilka miesięcy ze względu na czas oczekiwania na meble kuchenne. Koszt remontu może wynieść od 14 do nawet 40 tysięcy. W zależności jakie materiały użyjemy i jakie ostatecznie sprzęty zamontujemy.

biuro nieruchomości Koszalin

W dobrze wyposażonej kuchni powinna się znaleźć płyta ceramiczna lub indukcyjna, piekarnik, okap, zmywarka i mikrofala. Same sprzęty do kuchni mogą kosztować od 10 do ponad 20 tysięcy. Inwestycja w remont mieszkania zawsze się opłaci. Wyprowadzając się najczęściej zostawiamy urządzoną łazienkę i kuchnię nowemu właścicielowi. Kolejnym elementem, który wpływa na cenę mieszkania i szybkość sprzedaży przez biuro nieruchomości w Koszalinie są zabudowane szafy i garderoby.

Biuro nieruchomości Koszalin

Najczęściej właściciele takich mieszkań nie zabierają ich podczas wyprowadzki ze sobą. Bez wątpienia podnoszą one wartość mieszkania. Pracownik biura nieruchomości w Koszalinie za ładne, zadbane i wyposażone mieszkanie może wynegocjować dobrą cenę. Nawet jeżeli ulegną zniszczeniu można niewielkim kosztem poprawić ich wygląd. Z czasem można zaplanować większy remont w mieszkaniu.

Biuro nieruchomości w Koszalinie, mieszkania zadbane i dobrze wyposażone sprzedaje osobom, którym zależy na szybkiej przeprowadzce. Nie mają czasu czekać na przeprowadzenie remontu lub odbiór nowego mieszkania od dewelopera. W biurze nieruchomości w Koszalinie coraz częściej pojawiają się bardzo ładne mieszkania w dobrej cenie. Klienci są zadowoleni, że od razu mogą się przeprowadzić i nie muszą go remontować.

Facebook